Praktyka czeka na Ciebie w 3 krokach

Poznaj sposób w jaki IES consulting pomaga znaleźć miejsce praktyk w 2 tygodnie!

ZAREJESTRUJ SIĘ

1.Zacznij od rejestracji swojego profilu na naszej stronie
2.Uzupełnij swoje dane personalne i kontaktowe w MyAccount
3.Przygotuj się na ‘’First call’’ od naszego konsultanta

ZAAPLIKUJ

1.Otrzymaj propozycje praktyk po rozmowie
2.Wybierz ofertę na którą chcesz abyśmy wysłali Twoje cv
3.Potwierdź swoje zainteresowanie firmą docelową

POTWIERDŹ

1.Otrzymaj wiadomość z ‘’Acceptance letter’’ i z gratulacjami
2.Zapłać opłatę administracyjną w przeciągu 3 dni
3.Wypełnij umowę o praktyki i ciesz się przygodą za granicą!

Send us your CV and prepare for the „FIRST CALL”

Register and open a personal account; it’s free and it will only take a few seconds!

ZAREJESTRUJ SIĘ w MyAccount

Zarejestruj swój profil

Rejestracja formularza online nie zajmie więcej jak dwie minuty. Uzupełnij swoje dane personalne i kontaktowe i zaczekaj na email potwierdzający Twoją rejestrację.

Uzupełnij MyAccount

Sprecyzuj preferencje, dostępność, poziom języków, kraj i miasto w którym chciałbyś znaleźć praktykę oraz to co musimy wiedzieć przed składaniem propozycji.

Otrzymaj ‘’First call’’

Nasz ‘’Talent team’’ zadzwoni byśmy mogli się poznać. Podczas ‘’First call’’ odpowiemy na pytania i  zorganizujemy rozmowę z konsultantem.

ROZMOWA z konsultantem

Rozmowa z konsultantem

Rozmowa z konsultantem zadecyduje o pozycjach na które możesz aplikować: poziom języków, dostępność, wykształcenie i doświadczenie są elementami decydującymi przed zaprezentowaniem Cię firmie.

Wybierz firmę

Jeśli potwierdzisz rozmowę z konsultantem, przedstawimy Ci szczegóły na temat firmy. Będziesz miał czas żeby zdecydować czy chcesz abyśmy przedstawili Cię pracodawcy. Tylko w przypadku akceptacji zapłacisz za nasze usługi.

Potwierdź rozmowę z firmą

Gdy Twoje cv zostanie zaprezentowane, a firma będzie zainteresowana Twoim profilem, naszym celem jest zorganizowanie  ostatniej rozmowy z kierownikiem firmy docelowej w przeciągu 2 – 3 dni, reszta zależy od Ciebie!

POTWIERDŹ praktykę

Otrzymaj ‘’Acceptance letter’’

Po upływie 1 lub 3 dni od rozmowy z kierownikiem firmy,otrzymamy decyzję i jeśli będzie ona dla Ciebie korzystna, wyślemy email z gratulacjami, ‘’Acceptance letter’’ i link do płatności.

Potwierdź miejsce płacąc

Gdy otrzymasz email z ‘’Acceptance letter’’ i linkiem do płatności, masz 3 dni robocze na potwierdzenie swojego miejsca praktyk poprzez dokonanie płatności. Tym sposobem możemy sformalizować Twoją umowę o praktyki.

Formalizowanie umowy

Po otrzymaniu Twojej płatności otrzymasz od nas email z listą dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia praktyki, a my rozpoczniemy formalizowanie Twojej umowy tak, aby otrzymać potrzebne podpisy przed rozpoczęciem stażu.

Send us your CV and prepare for the „FIRST CALL”

Register and open a personal account; it’s free and it will only take a few seconds!Free WordPress Themes, Free Android Games